SOCIAL MEDIA MANAGEMENT

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZ İÇİN

NE YAPIYORUZ?

Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube gibi sosyal medya organlarında markanızın bilinirliğini arttırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak, marka imajınızı en iyi şekilde yansıtmak adına hesaplarınızı kapsamlı bir şekilde yönetiyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları

Marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak sosyal medya tasarımları oluşturuyoruz.

Reklam Yönetimi

Sosyal Medya reklamlarınızı yöneterek gönderilerinizin hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

İçerik Üretimi

Markanızın bilinirliğini arttırmaya yönelik sosyal medya içerik çalışmaları yapıyoruz.

Raporlama

Sosyal Medya Hesaplarınızın istatistiklerini raporlayarak haftalık aylık sunumlar gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları

Markanızın hikâyesini ve kimliğini en iyi şekilde yansıtmak adına sosyal medya hesaplarınız için kreatif tasarımlar oluşturuyoruz.

Instagram Tasarımları

Instagram hesabınız için markanızı yansıtan post, story, reels şablonları oluşturuyoruz ve ürettiğimiz içerikleri bu şablonlara bağlı kalarak servis ediyoruz.

LinkedIn Tasarımları

LinkedIn hesabınız için markanızı yansıtan gönderi şablonu, banner gibi kurumsal kimlik tasarımları yapıyoruz ve ürettiğimiz içerikleri bu şablonlara bağlı kalarak servis ediyoruz.

YouTube Tasarımları

YouTube hesabınız için markanıza özel video giriş jenerikleri, bannerlar, kategori küçük resimleri, video küçük resimleri oluşturuyoruz ve ürettiğimiz içerikleri bu şablonlara bağlı kalarak servis ediyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ

Qant Creative

Marka bilinirliğinizi arttırmaya ve hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olarak kreatif içerik fikirleri oluşturuyoruz ve bu fikirleri faaliyete geçiriyoruz.

Kreatif Fikir

Markanızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve markanıza dair değerlerin bilinirliğini arttırmaya yönelik kreatif içerik fikirleri üretiriz.

Fotoğraf Çekimi

Ürettiğimiz içerik fikrini hayata geçirmek için gereken fotoğraf çekimlerini gerçekleştiririz ve paylaşım için hazır hâle getiririz.

Video Çekimi

Ürettiğimiz içerik fikrini hayata geçirmek için gereken video çekimlerini gerçekleştiririz ve paylaşım için hazır hâle getiririz.

3D – 2B Animasyon

Ürettiğimiz içerik fikrini hayata geçirmek için gereken animasyon çalışmasını gerçekleştiririz ve paylaşım için hazır hâle getiririz.

REKLAM YÖNETİMİ

qANT CREATIVE

Markanız bilinirliğinizi ve potansiyel müşterilerinizi arttırmaya yönelik hedef kitle analizi yapıyoruz ve hedef kitleye ulaşmak amacıyla reklam yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Instagram – Facebook Business Reklam Yönetimi

Instagram ve Facebook üzerinden vereceğiniz reklam çalışmalarını yönetiyoruz ve reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Ads Yönetimi

Google Ads reklamlarınızı A’dan Z’ye yönetiyoruz ve reklamlarınızın doğru mecralarda doğru kitlenin karşısına çıkmasını sağlıyoruz.

Sponsorlu Gönderi

Marka bilinirliğinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ya da markanıza dair değerlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla sponsorlu gönderiler oluşturuyoruz.

Influencer İş Birliği

Markanızı ihtiyaçları doğrultusunda doğru influencer’lar ile bir araya getirererek başarılı bir influencer iş birliği sağlıyoruz.

Raporlama

Markanızın sosyal medya hesaplarına dair istatistikleri, geribildirimleri, gelişmeleri ve gereklilikleri aylık olarak raporluyor ve sunuyoruz.

01

02

İstatistik

Sosyal medya hesaplarınızın istatistiklerini kapsamlı bir şekilde raporluyoruz ve aylık olarak sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Hedef Belirleme

Sosyal medya hesaplarınız için 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık hedefler belirliyoruz. Akabinde stratejilerimizi bu hedefleri gerçekleştirmeye yönelik belirliyoruz.

03

Rakip Analizi

Rakiplerinizin sosyal medya hesaplarını, kullanım biçimlerini, anahtar kelimelerini analiz ediyoruz ve sizi rakiplerinizin önüne geçirecek stratejiler geliştiriyoruz.

MARKANI İNŞA ETMEYE HAZIR MISIN?

Yeni kurulan bir markasın ve markanı inşa etmek için bir partner mi arıyorsun? Bizimle iletişime geçerek markanı ve hikâyeni inşa edebilirsin. Güçlü bir marka, arkasında hikâyesi olan markadır!

QANT CREATIVE

Markanı inşa et!

İletişim

info@qantcreative.com

0 (534) 676 78 29

İstanbul, Beylikdüzü

Interior Design & Architecture by Jegstudio

Copyright © 2020. All rights reserved.